Юридичний словник-довідник

Лазутчик — особа, яка, діючи таємно або під фальшивим приводом, збирає чи намагається зібрати відомості в районі дій однієї з воюючих сторін з наміром повідомити їх супротивній стороні (ст. XXIX Додатку до IV Гаазької конвенції 1907 р. про закони та звичаї сухопутної війни). Захоплений супротивною стороною під час збирання відомостей Л. не має права на статус військовополоненого; Л. може бути притягнений до кримінальної відповідальності як шпигун, але не може бути покараний без попереднього суду.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.