Юридичний словник-довідник

Ліквідація — спосіб припинення діяльності юридичної особи. Рішення про Л. приймає власник або уповноважений ним орган, а у випадках, передбачених законодавством, суд, арбітражний суд. Для проведення дій з Л. орган, який прийняв рішення про Л., створює ліквідаційну комісію. У разі Л. юридичної особи правонаступництво не настає. Майно, яке залишилося після Л., передається власникові, якщо інше не передбачено законодавством або статутом юридичної особи.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.