Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Ліквідація — спосіб припинення діяльності юридичної особи. Рішення про Л. приймає власник або уповноважений ним орган, а у випадках, передбачених законодавством, суд, арбітражний суд. Для проведення дій з Л. орган, який прийняв рішення про Л., створює ліквідаційну комісію. У разі Л. юридичної особи правонаступництво не настає. Майно, яке залишилося після Л., передається власникові, якщо інше не передбачено законодавством або статутом юридичної особи.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.