Юридичний словник-довідник

Лісове право — порівняно відокремлена група норм і правових інститутів, об'єднаних спільністю лісових відносин, що регулюються цими нормами. Л. п.— підгалузь екологічного права України. В основу Л. п. покладено правові норми щодо власності на ліси (усі ліси є власністю держави), лісового фонду і лісових ресурсів, компетенції державних органів у галузі управління і контролю за охороною, захистом, використанням та відтворенням лісів, державного обліку лісового фонду, прав та обов'язків лісокористувачів тощо. Самостійні правові інститути складають правові норми щодо здійснення державного управління і контролю у цій галузі, організації лісового господарства, використання лісових ресурсів, економічного механізму лісокористування, відтворення й охорони лісів, вирішення спорів і встановлення відповідальності у галузі охорони і використання лісів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.