Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Ліцензія (лат. licentia — свобода, право) — дозвіл, який видається уповноваженою особою іншим особам на виконання певних дій або використання прав. Розрізняють, зокрема, такі види ліцензій: спеціальний дозвіл, виданий відповідними державними органами суб'єктам підприємницької діяльності на здійсненім певного роду діяльності, ліцензування якої передбачено законодавчими актами України; Л. експортна або імпортна — дозвіл, виданий компетентними державними органами на здійснення зовнішньоторговельних операцій. В Україні введено такі види експортних (імпортних) Л.: генеральні, разові (індивідуальні), відкриті (індивідуальні); дозвіл на використання винаходу або іншого об'єкта промислової власності, виданий на основі ліцензійного договору з власником патенту чи іншого об'єкта промислової власності; Л. валютна — дозвіл, виданий Національним Банком України на здійснення валютних операцій.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.