Юридичний словник-довідник

Майно —1) матеріальні блага, які є об'єктом речових прав (права власності, повного господарського відання, права оперативного управління, сервітутів, суперфіцію та ін.). Поняття М. ширше за поняття речі. М.— це не лише річ або кілька речей, а й майнові права; 2) сукупність майнових прав та обов'язків певної особи, У цьому значенні вживають поняття «спадкове майно», М., що знаходиться на балансі підприємства; 3) сукупність майнових прав певної особи. У цьому значенні поняття М. вживається головним чином у правових нормах, спрямованих на захист будь-якого майнового права (наприклад, у нормах про охорону М. у разі безвісної відсутності).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.