Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Майно кооперативу — майно, яке належить до колективної власності, формується за рахунок внесків (вступних і пайових) його членів, виробленої ними продукції, доходів, отримуваних від її реалізації та іншої діяльності, надходжень від продажу акцій, інших цінних паперів, кредитів банку, благодійних пожертвувань та інших надходжень, не заборонених законодавством. Майно кооперативу розподіляється за фондами. З наявного майна в кооперативі утворюються пайовий, неподільний (резервний) та інші фонди.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.