Юридичний словник-довідник

Максимальні розміри пенсій — встановлені законодавством обмеження щодо розміру пенсії, яка може бути виплачена пенсіонерові. М. р. п. залежить від виду пенсії та категорії осіб, яким вона призначена. Зокрема, М. р. п. за віком не може перевищувати трьох мінімальних пенсій за віком. Щодо працівників, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, їм роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, а також на підземних і відкритих гірничих роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників та в металургії, то М. р. п. для них не може перевищувати чотирьох мінімальних пенсій за віком. У такому самому розмірі встановлений і М. р. п. у разі інвалідності та за вислугу років (ст. ст. 19, 20, 53 Закону України «Про пенсійне забезпечення»).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.