Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Арбітраж міжнародний — спосіб мирного вирішення спорів між державами через обрання сторонами у спорі арбітрів, які, керуючись правом, розглядають справу і виносять рішення, обов'язкове для сторін. Арбітражна процедура може бути передбачена двосторонньою угодою про вирішення спору або багатосторонньою міждержавною угодою, яка закріплює арбітражний спосіб вирішення спорів, що можуть виникнути при тлумаченні та застосуванні договору. Міжнародні угоди можуть передбачати факультативний (за згодою всіх сторін у кожному конкретному випадку) або обов'язковий арбітраж. При застосуванні факультативного арбітражу держави укладають між собою спеціальну угоду — компроміс, в якій визначають предмет спору, порядок і строки призначення суддів, їхню компетенцію, місце знаходження арбітражу, робочу мову і мову рішення, фінансові внески сторін на утримання арбітражу.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.