Юридичний словник-довідник

Медичні огляди працівників — огляди, які проводять медичні працівники у визначених законом випадках з метою встановлення придатності деяких категорій працівників до роботи і запобігання професійним захворюванням, а також з метою охорони здоров'я населення. Існують дві форми М. о.: попередні (при прийнятті на роботу) і періодичні, що здійснюються в процесі роботи протягом трудової діяльності. Згідно із ст. 169 КЗпП України проводять М. о. працівників, зайнятих на важких роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, чи при професійному доборі. Перелік професій працівників, які підлягають М. о., термін і порядок його проведення встановлюються Міністерством охорони здоров'я України за погодженням з Державним комітетом України з нагляду за охороною праці.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.