Юридичний словник-довідник

Межа малозабезпеченості — величина середньодушового сукупного доходу, який забезпечує непрацездатним громадянинові споживання товарів і послуг на мінімальному рівні, встановленому законодавством. Вели чину вартості М. м. щорічно визначає Верховна Рада за поданням Кабінету Міністрів при затвердженні Державного бюджету України, вона періодично переглядається відповідно до зростання індексу цін на споживчі товари й послуги разом з уточненням показників Державного бюджету. Право на одержання грошової допомоги мають непрацездатні громадяни, які отримують пенсію і середньодушовий сукупний доход сімей яких не перевищує величини вартості М. м. Призначення державної допомоги здійснюють органи, що призначають пенсію за місцем проживання особи, за її особистою заявою.






Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.