Юридичний словник-довідник

Мешканці тимчасові — особи, які тимчасово проживають у житловому приміщенні без оплати за взаємною згодою з наймачем та членами його сім'ї, членом ЖБК, власником будинку та членами їх сімей. Вселення тимчасових мешканців на строк понад півтора місяця допускається за умови дотримання розміру житлової площі, встановленого для надання житлових приміщень. М. т. на вимогу наймача (члена ЖБК, власника будинку) або членів його сім'ї зобов'язані негайно звільнити приміщення, а в разі відмови підлягають виселенню в судовому порядку без надання іншого житлового приміщення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.