Юридичний словник-довідник

Мирне населення — населення, що перебуває на території воюючої держави і не належить до її комбатантів. Правове становище М. н. регулює IV Гаазька конвенція 1907 p., IV Женевська конвенція 1949 p., Додаткові протоколи І і II до Женевських конвенцій про захист жертв війни 1949 р. Згідно з цими міжнародними актами кожний, хто належить до М. н., за будь-яких обставин має право на повагу до особи, ЇЇ релігійних переконані., обрядів і звичаїв, на однакове гуманне ставлення без дискримінації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.