Юридичний словник-довідник

Мирова угода — укладена в цивільному процесі і затверджена судом угода між сторонами у справі про умови припинення спору на підставі взаємних поступок (відмова позивача від частини своїх вимог або зміна їх та визнання відповідачем зміненого позову чи зменшення розміру позовних вимог). М. у., викладена письмово, додається до справи, а усна заноситься до протоколу судового засідання і підписується сторонами. До затвердження М. у. суддя роз'яснює сторонам наслідки укладання її. Суд не затверджує М. у., якщо вона суперечить закону або порушує чиї-небудь права та інтереси, які охороняються законом. Добровільно не реалізована М. у. може бути виконана примусово.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.