Юридичний словник-довідник

Арбітражне застереження — включена до контракту угода про порядок арбітражного розгляду спорів, які можуть виникнути в майбутньому. Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України рекомендує включати у договір А. з. про згоду застосування Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, вибір матеріального права країни, кількість арбітрів, місце (місто) засідання Арбітражного суду, мову арбітражного провадження.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.