Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Арбітражне застереження — включена до контракту угода про порядок арбітражного розгляду спорів, які можуть виникнути в майбутньому. Міжнародний комерційний арбітражний суд при Торгово-промисловій палаті України рекомендує включати у договір А. з. про згоду застосування Регламенту Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, вибір матеріального права країни, кількість арбітрів, місце (місто) засідання Арбітражного суду, мову арбітражного провадження.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.