Юридичний словник-довідник

Митна система України — державні органи, що здійснюють митний контроль. До складу М. с. України входять Державний митний комітет України, територіальні митні управління, митниці та інші митні установи. В Україні діють вісім територіальних митних управлінь: Дніпровське (м. Дніпропетровськ), Західне (м. Львів), Карпатське (м. Ужгород), Кримське (м. Сімферополь), Південне (м. Одеса), Південно-Східне (м. Донецьк), Східне (м. Харків), Центральне (м. Київ) На них покладено завдання безпосереднього керівництва митними установами, розташованими на підпорядкованій їм території (Бориспільська, Севастопольська митниці підпорядковані Державному митному комітету). Вони є юридичними особами. Положення про територіальні митні управління, їхні структуру і штати затверджує Державний митний комітет України. Безпосереднє проведення митного контролю у пунктах про пуску, зонах митного огляду, оформлення товарів, майна та інших предметів, транспортних засобів, речей громадян, поштових відправлень, валюти та інших цінностей, стягнення мита та інших зборів, боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил здійснюють митниці. Див. також Митниця.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.