Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Митна система України — державні органи, що здійснюють митний контроль. До складу М. с. України входять Державний митний комітет України, територіальні митні управління, митниці та інші митні установи. В Україні діють вісім територіальних митних управлінь: Дніпровське (м. Дніпропетровськ), Західне (м. Львів), Карпатське (м. Ужгород), Кримське (м. Сімферополь), Південне (м. Одеса), Південно-Східне (м. Донецьк), Східне (м. Харків), Центральне (м. Київ) На них покладено завдання безпосереднього керівництва митними установами, розташованими на підпорядкованій їм території (Бориспільська, Севастопольська митниці підпорядковані Державному митному комітету). Вони є юридичними особами. Положення про територіальні митні управління, їхні структуру і штати затверджує Державний митний комітет України. Безпосереднє проведення митного контролю у пунктах про пуску, зонах митного огляду, оформлення товарів, майна та інших предметів, транспортних засобів, речей громадян, поштових відправлень, валюти та інших цінностей, стягнення мита та інших зборів, боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил здійснюють митниці. Див. також Митниця.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.