Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Митний контроль — система заходів, що їх вживають митні органи (огляд транспортних засобів, товарів та інших речей, перевірка митних документів), які спрямовані на захист економічних інтересів держави, на дотримання юридичними і фізичними особами національних законів і правил, що регулюють переміщення через кордон будь-яких предметів, валюти, валютних та інших цінностей. В Україні правила М. к. регламентує Митний кодекс 1992 р.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.