Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Мито — податок, яким оподатковуються товари та інші предмети, що ввозяться на митну територію або вивозяться за її межі через митний кордон і який нараховують і стягують митні органи. М. виконує важливі функції регулювання зовнішньоторговельного обміну з іноземними державами, захисту національних галузей промисловості. Воно є суттєвим джерелом валю І них надходжень у бюджет держави і важливим засобом регулювання ввозу і вивозу товарів. Ставки М. встановлюються митним тарифом, у якому передбачено систематизований перелік товарів і розмір ставок. Згідно з Митним кодексом України та Законом України «Про Єдиний митний тариф» розміри М. та умови оподаткування визначає Верховна Рада України. Єдиний митний тариф розробляє Кабінет Міністрів і затверджує Верховна Рада. Розрізняють такі види М.: за способом нарахування — адвалерне, специфічне і комбіноване; за порядком встановлення — автономне і венційне; залежно від функцій — протекційне, преференційне та фіскальне; залежно від видів товарів, на які М. нараховується,— експортне, імпортне, транзитне або ввізне чи вивізне; залежно від призначення — антидемпінгове, компенсаційне та спеціальне.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.