Юридичний словник-довідник

Міжвідомча комісія з питань антидемпінгових розслідувань щодо експорту товарів походженням з України (далі — МК) — спеціальний міжвідомчий орган, створений відповідно до Указу Президента України від 23.VIII. 1994 з метою реалізації принципів Генеральної угоди з тарифів і торгівлі (ГАТТ), запобігання застосуванню іноземними державами та їх економічними угрупованнями антидемпінгових заходів до товарів, вироблених в Україні, та забезпечення сприятливих умов для експорту, оперативного здійснення заходів щодо захисту торговельно-економічних інтересів України і забезпечення їх міжнародних зобов'язань. Головою МК є за посадою міністр зовнішніх економічних зв'язків України. До складу МК входять за посадою заступники керівників Міністерства зовнішніх економічних зв'язків України і торгівлі, Міністерства економіки України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного митного комітету України, Служби безпеки України та деяких інших відомств. Головними завданнями МК є: встановлення та вивчення (розслідування) фактів застосування або загрози застосування до товарів, вироблених в Україні, антидемпінгових заходів органами інших держав, економічними угрупованнями або митними союзами; координація діяльності міністерств, відомств, а також організацій України щодо опрацювання документів та надання інформації для проведення розслідувань та прийняття відповідних рішень; узагальнення світового досвіду в сфері застосування антидемпінгових заходів та практики застосування законодавства інших держав, нормативних актів економічних угруповань і митних союзів. Діяльність МК регулюється Положенням про неї.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.