Юридичний словник-довідник

Міжвідомча комісія а питань регулювання імпорту (МК) — міжвідомчий спеціальний орган, створений відповідно до Указу Президента України від 21.IX.1994 з метою скорочення дефіциту торгового балансу та створення умов для вирівнювання платіжного балансу України, захисту інтересів суб'єктів підприємницької діяльності України від недобросовісної конкуренції та запобігання їй при здійсненні імпорту товарів (робіт, послуг), скорочення некритичного імпорту, раціонального використання валютних коштів, недопущення На ринки України неякісної продукції, відвернення економічно необґрунтованого завищення цін на імпортну продукцію, захисту інтересів споживачів. Головою МК є за посадою перший віце-прем'єр-міністр України. Доскладу цієї комісії входять за посадою керівники .н. заступники керівників Міністерства зовнішніх економічних зв'язків України і торгівлі, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства юстиції України, Державного митного комітету України, Ані и монопольного комітету України, Національного банку України та ряду інших міністерств і відомств. Основні завдання МК — підготовка пропозицій, забезпечення і . реалізації та вжиття заходів, що випливають з мети створення комісії. Діяльність цієї комісії регулюється Положенням про неї.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.