Юридичний словник-довідник

Міжнародна інформаційна діяльність — один із основних напрямів інформаційної діяльності, яка полягає у забезпеченні громадян, державних органів, підприємств, установ і організацій офіційно документованою або публічно оголошуваною інформацією про зовнішньополітичну діяльність України, події і явища в інших країнах, а також у цілеспрямованому поширенні державними органами, об'єднаннями громадян, засобами масової інформації та окремими громадянами всебічної інформації про Україну за її межами. Громадяни України мають право на вільний доступ до інформації через зарубіжні джерела, включаючи прямі телевізійні передачі, радіомовлення і пресу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.