Юридичний словник-довідник

Міжнародна організація праці (МОП) — міжурядова організація, створена у 1919 р. за рішенням Паризької мирної конференції. З 1946 р. МОП є спеціалізованою установою ООН і за станом на 1994 р. налічувала 171 державу — члена. Основним завданням МОП є розробка й прийняття міжнародних норм стосовно праці, які втілюються у конвенціях та рекомендаціях, пропонованих для реалізації у внутрішньому правопорядку держав — членів. Для перевірки стану впровадження норм МОП створено досить ефективну систему контролю і заохочення. Головними органами МОП є Міжнародна конференція праці (законодавчий орган), Адміністративна Рада (виконавчий орган) і Міжнародне бюро праці (постійний секретаріат). Особливою, притаманною виключно МОП, рисою є принцип тристоронності роботи її органів. Представники наймачів і трудящих беруть участь у роботі МОП нарівні з представниками урядів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.