Юридичний словник-довідник

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) — міжнародна організація універсального характеру, яка діє з 1957 р. і покликана сприяти співробітництву держав у мирному використанні атомної енергії. Наприкінці 1992 р. МАГАТЕ налічувала 116 держав — членів. Працює під егідою ООН і має представляти щорічні звіти Економічній і Соціальній Раді ООН, Генеральній Асамблеї, а в разі необхідності — також Раді Безпеки. Серед країн — членів розрізняють дві категорії — засновники та інші члени. Найважливіші питання розглядає Генеральна конференція. Виконавчий орган — Рада управителів, поточні справи веде Секретаріат, працюють постійні комітети за напрямами діяльності. Головні завдання організації полягають у впровадженні мирного застосування ядерної енергії; розробці норм міжнародного права із забезпечення мирного застосування атомної енергії; створенні механізмів гарантій мирного застосування атомної енергії. Останнє тісно пов'язане з підтриманням системи нерозповсюдження ядерної зброї, у зв'язку з чим на організацію покладено особливі обов'язки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.