Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Міжнародне публічне право — система норм (правил поведінки), які регулюють відносини між суб'єктами міжнародного права. Основні суб'єкти його — держави та міждержавні організації. Спеціальні (нетрадиційні) суб'єкти — фізичні особи та неурядові організації. Як правовій системі М. п. п. притаманна нормативність — загальний обов'язковий стандарт поведінки суб'єктів. Основою М. п. п. є його імперативні норми, які включають також основні принципи міжнародного права, що відображають загальні інтереси міжнародного співтовариства в цілому. Відхід від імперативних норм неприпустимий, всі інші норми М. п. п. мають відповідати імперативним. Серед норм М. п. п. розрізняють договірні та звичаєві. Реалізацію норм забезпечують держави індивідуально або колективно, а також за допомогою міжнародних організацій. Допустиме примусове виконання М. п. п. на підставі чинних норм і принципів. Велику роль у примусовому виконанні норм М. п. п., коли йдеться про інтереси міжнародного спів товариства в цілому, відіграє ООН (за рішенням її Ради Безпеки). М. п. п. як правова система міжнародного співтовариства взаємодіє з національними правовими системами на основі загальновизнаного принципу примату М. п. п.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.