Юридичний словник-довідник

Міжнародний кооперативний альянс (МКА) — незалежна неурядова асоціація, що об'єднує, представляє і слугує інтересам кооперативів в усьому світі. Заснована в Лондоні у серпні 1885 р. Місцем її офіційної штаб квартири з 1982 р. є Женева (Швейцарія) Статус МКА являє собою статус асоціації, створеної як кооперативний орган на підставі статей 60—79 Швейцарського цивільного кодексу. МКА як універсальний представник кооперативних організацій усіх видів має на меті: а) сприяти розвиткові кооперативного руху, заснованого на засадах взаємодопомоги і демократії; б) пропагувати та охороняти кооперативні цінності і принципи; в) сприяти розвиткові економічних та інших взаємовигідних відносин між організаціями і членами їх; г) підтримувати просування економічного і соціального прогресу людства і тим самим робити свій внесок у справу миру і безпеки в усьому світі. Відповідно до Статуту МКА не повинна мати зв'язків із жодною політичною чи релігійною організацією і зберігати незалежність в усіх видах діяльності. 28 жовтня 1992 р. в Токіо виконком МКА одностайно ухвалив прийняти Українську спілку споживчих товариств (Укоопспілку) у члени МКА.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.