Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Міжнародний Червоний Хрест — міжурядова організація, до складу якої входять національні організації Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Лева і Сонця, а також Міжнародний Комітет Червоного Хреста, створений у 1863 р. в Женеві як міжнародна неурядова організація. Мета М. Ч. X.— надання під час війни допомоги пораненим і хворим, а в мирний час — жертвам стихійного лиха. Найвищий орган М. Ч. X. за його Статутом — Конференція, в роботі якої беруть участь національні товариства Червоного Хреста, Ліга товариств Червоного Хреста, Міжнародний Комітет Червоного Хреста і уряди держав — учасниць Женевських конвенцій про захист жертв війни (1949). У період між конференціями керівні функції здійснює Постійна комісія у складі 9 членів (5 з них обираються Конференцією, 2 — Лігою і 2 — Міжнародним Комітетом Червоного Хреста). Місцеперебування Постійної комісії — Женева (Швейцарія). Україна бере участь у роботі конференцій М. Ч. X. з 1949 р.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.