Юридичний словник-довідник

Мінімальна заробітна плата — встановлений державою розмір заробітної плати, нижче від якого не може проводитись оплата за фактично виконану найманим працівником повну місячну (денну або годинну) норму робочого часу. До М. з. п. не включаються доплати, надбавки, премії, інші заохочувальні та компенсаційні виплати. М. з. п. встановлює Кабінет Міністрів України з урахуванням рівня економічного розвитку, продуктивності праці, середньої заробітної плати і вартості величини мінімального споживчого бюджету. М. з. п. працівників, які перебувають у трудових правовідносинах, не може бути нижчою від установленого державою прожиткового мінімуму. Державна гарантія мінімального рівня заробітної плати працівників підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності є обов'язковою на всій території України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.