Юридичний словник-довідник

Міністерство — центральний орган державного управління, який здійснює керівництво дорученою йому галуззю економічного, соціально-культурного або адміністративно-політичного будівництва. Принципи організації та діяльності М. закріплені в Конституції України. Більш детальне правове становище М. визначається положеннями про окремі М., а також іншими нормативними актами. Міністр є членом уряду, здійснює керівництво М. за принципом єдиноначальності і персональної відповідальності. В М. існують колегії. У межах компетенції відповідних М. міністри видають накази на інструкції на засадах і на виконання чинних законів, указів, а також постанов та розпоряджень уряду. М. визначає основні напрями розвитку галузі. М. можуть виконувати функції міжгалузевого управління, маючи надвідомчі повноваження.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.