Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Міністерство — центральний орган державного управління, який здійснює керівництво дорученою йому галуззю економічного, соціально-культурного або адміністративно-політичного будівництва. Принципи організації та діяльності М. закріплені в Конституції України. Більш детальне правове становище М. визначається положеннями про окремі М., а також іншими нормативними актами. Міністр є членом уряду, здійснює керівництво М. за принципом єдиноначальності і персональної відповідальності. В М. існують колегії. У межах компетенції відповідних М. міністри видають накази на інструкції на засадах і на виконання чинних законів, указів, а також постанов та розпоряджень уряду. М. визначає основні напрями розвитку галузі. М. можуть виконувати функції міжгалузевого управління, маючи надвідомчі повноваження.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.