Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Місце проживання — місце постійного чи переважного проживання громадянина. М. п. неповнолітніх, які не досягли 15 років, або громадян, які перебувають під опікою, визнається М. п. їхніх батьків (усиновителів) або опікунів. Визначення М. п. має юридичне значення. З ним пов'язане припущення, що особа як носій прав та обов'язків перебуває в певному місці. М. п. враховують при виконанні зобов'язань, при поданні позову, відкритті спадщини, реєстрації шлюбу, встановленні опіки та піклування, здійсненні виборчого права тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.