Юридичний словник-довідник

Місце проживання — місце постійного чи переважного проживання громадянина. М. п. неповнолітніх, які не досягли 15 років, або громадян, які перебувають під опікою, визнається М. п. їхніх батьків (усиновителів) або опікунів. Визначення М. п. має юридичне значення. З ним пов'язане припущення, що особа як носій прав та обов'язків перебуває в певному місці. М. п. враховують при виконанні зобов'язань, при поданні позову, відкритті спадщини, реєстрації шлюбу, встановленні опіки та піклування, здійсненні виборчого права тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.