Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Місцевий бюджет — фонд ресурсів, зосереджений у розпорядженні місцевої Ради народних депутатів. Затверджується сільською, селищною, районною в місті, міською, районною, а також обласною Радою щорічно. Рішення місцевої Ради народних депутатів про бюджет приймає виключно сесія відповідної Ради на один бюджетний період з 1 січня до 31 грудня кожного року. Відповідні Ради у межах своєї компетенції самостійно розробляють, затверджують і виконують М. б.

Втручання у цей процес державних органів не допускається. М. б. не включаються в інші бюджети, а також у Державний бюджет України. Доходи М. б. формуються за рахунок закріплених законом джерел та відрахувань від загальнодержавних податків і платежів. До М. б. зараховуються надходження від загальнодержавних податків і доходів за нормативами, затверджуваними щороку Верховною Радою України, а до бюджетів районів — відповідними обласними Радами народних депутатів. З М. б. фінансуються витрати на місцеву соціальну інфраструктуру, виконавчі органи місцевої Ради, витрати, пов'язані з розвитком економіки відповідних територій, на проведення природоохоронних заходів та заходів щодо поліпшення охорони громадського порядку.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.