Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Місцевий референдум — спосіб прийняття громадянами України, які постійно проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, рішень з найважливіших питань місцевого значення. Прийняті М. р. рішення мають вищу юридичну силу щодо рішень Рад народних депутатів, на території яких він проводиться. Предметом М. р. може бути прийняття, зміна або скасування рішень з питань, що віднесені законом до власних повноважень місцевого самоврядування відповідного рівня, або прийняття рішень, які визначають зміст рішень Рад та їхніх виконавчих органів. Виключно М. р. вирішуються питання про найменування або перейменування сіл (сільрад), селищ, міст, районів, областей, а також про дострокове припинення повноважень відповідної Ради, її голови. Рішення, прийняті М. p., є обов'язковими для виконання на відповідній території, якщо вони не суперечать законодавству. Порядок проведення М. р. визначає Закон України «Про всеукраїнський та місцеві референдуми».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.