Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Міська Рада народних депутатів — представницький орган місцевого самоврядування у містах. Складається з народних депутатів, які обираються строком на чотири роки у кількості, визначеній самою Радою відповідно до Закону України «Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад». Очолює М. Р. н. д. голова, якого обирає безпосередньо населення міста і який за посадою є головою виконавчого комітету Ради. В межах своєї компетенції М. Р. н. д. самостійно вирішує питання місцевого життя, виходячи з інтересів громадян, які проживають на її території, державних інтересів та власної фінансово-економічної бази. Як представницький орган здійснює свої повноваження безпосередньо на сесіях, на яких розглядаються і вирішуються найважливіші питання, віднесені законодавством України до її відання. М. Р. н. д. у межах своєї компетенції приймає рішення, які є обов'язковими для виконання її органами, підприємствами (об'єднаннями), організаціями і установами, а також громадянами. Рішення міських (міст районного підпорядкування) Рад, які суперечать законодавству або прийняті з порушенням передбаченої законом процедури, скасовує Рада вищого рівня, а рішення міських (міст обласного і загальнодержавного підпорядкування) Рад — Верховна Рада України. У випадках, передбачених законодавством України, повноваження міської Ради можуть бути достроково припинені Верховною Радою України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.