Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Асоціація торговців цінними паперами — самоврядна (недержавна) організація в Україні, яка об'єднує на засадах відкритої участі і добровільності торговців цінними паперами з метою розвитку ринку цінних паперів у країні та захисту інтересів учасників. А. т. ц. п. є юридичною особою. Учасниками її можуть бути будь-які інститути, в т.ч. іноземні, які мають статус торговців цінними паперами за законами України, зробили вступний внесок, сплачують щорічні внески, а також виконують вимоги статуту та рішення керівних органів А. т. ц. п. Головними завданнями А. т. ц. п. є: участь у розробці законодавчих актів; запровадження єдиних правил поведінки на позабіржовому ринку цінних паперів; створення та розвиток інфраструктури посередницької діяльності з цінними паперами; створення і забезпечення діяльності системи позабіржової торгівлі між учасниками асоціації; забезпечення розрахунків та обміну інформацією про цінні папери, їхні курси тощо. При А. т. ц. п. діє комп'ютерна система торгівлі цінними паперами. Основними функціями її є: реєстрація та інформування про стан попиту і пропозицій на цінні папери, що знаходяться в обігу на позабіржовому ринку; реєстрація угод купівлі — продажу цінних паперів в реальному масштабі часу; здійснення клірингу та розрахунків за цінні папери між торговцями цими паперами, які уклали між собою угоди про купівлю — продаж. Система комп'ютерної торгівлі складається з центральної та локальних комп'ютерних підсистем, інформаційно пов'язаних між собою. За станом на 1994 р. цією системою було охоплено більшість обласних міст України, а у складі А. т. ц. п. налічувалося близько 30 учасників.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.