Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Молоді спеціалісти — випускники вищих навчальних закладів, яким присвоєно кваліфікацію спеціаліста певного професійного спрямування, протягом 3 років і випускники професійних навчально-виховних закладів, яким присвоєно робітничу професію певної кваліфікації, протягом 2 років з моменту укладення ними трудового договору із замовником, якщо вони працевлаштовані на підставі посвідчення про направлення на роботу. Порядок укладення і зміст (умови) договорів на підготовку та працевлаштування спеціалістів з вищою освітою і кваліфікованих робітників, а також встановлення для них соціальних гарантій і компенсацій регулюються Положенням про сприяння у працевлаштуванні випускників державних вищих навчальних і професійних навчально-виховних закладів України, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 23.111.1994. Цим Положенням передбачено, зокрема, надання випускникам вищих навчальних і професійних навчально-виховних закладів з денною формою навчання, що навчалися понад 10 місяців, оплачуваної відпустки після одержання направлення на роботу, а тим, які навчалися лише 10 місяців,— зарахування часу навчання до трудового стажу, що дає право на чергову відпустку; направленим на роботу в іншу місцевість — забезпечення їх та членів їхніх сімей житлом згідно з чинним законодавством; надання грошової та матеріальної допомоги М. с. з числа дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, та ін. При направленні М. с. на роботу в іншу місцевість гарантуються: оплата проїзду до місця роботи їх та членів їхніх сімей, перевезення майна, виплата добових за час перебування в дорозі, одноразова допомога, заробітна плата за дні підготовки до переїзду і влаштування на новому місці проживання, але не більше шести днів, а також за час перебування в дорозі. Випробування при прийнятті на роботу М. с. не передбачено (ст. 26 КЗпП України).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.