Юридичний словник-довідник

Молоді спеціалісти — випускники вищих навчальних закладів, яким присвоєно кваліфікацію спеціаліста певного професійного спрямування, протягом 3 років і випускники професійних навчально-виховних закладів, яким присвоєно робітничу професію певної кваліфікації, протягом 2 років з моменту укладення ними трудового договору із замовником, якщо вони працевлаштовані на підставі посвідчення про направлення на роботу. Порядок укладення і зміст (умови) договорів на підготовку та працевлаштування спеціалістів з вищою освітою і кваліфікованих робітників, а також встановлення для них соціальних гарантій і компенсацій регулюються Положенням про сприяння у працевлаштуванні випускників державних вищих навчальних і професійних навчально-виховних закладів України, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 23.111.1994. Цим Положенням передбачено, зокрема, надання випускникам вищих навчальних і професійних навчально-виховних закладів з денною формою навчання, що навчалися понад 10 місяців, оплачуваної відпустки після одержання направлення на роботу, а тим, які навчалися лише 10 місяців,— зарахування часу навчання до трудового стажу, що дає право на чергову відпустку; направленим на роботу в іншу місцевість — забезпечення їх та членів їхніх сімей житлом згідно з чинним законодавством; надання грошової та матеріальної допомоги М. с. з числа дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, та ін. При направленні М. с. на роботу в іншу місцевість гарантуються: оплата проїзду до місця роботи їх та членів їхніх сімей, перевезення майна, виплата добових за час перебування в дорозі, одноразова допомога, заробітна плата за дні підготовки до переїзду і влаштування на новому місці проживання, але не більше шести днів, а також за час перебування в дорозі. Випробування при прийнятті на роботу М. с. не передбачено (ст. 26 КЗпП України).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.