Юридичний словник-довідник

Моніторинг навколишнього природного середовища — спостереження за його станом, рівнем забруднення, динамікою змін. М. н. п. с. є циклічною діяльністю, що включає ряд послідовних стадій (етапів): збір, обробку, зберігання та аналіз інформації про стан навколишнього природного середовища, прогнозування його змін та розробку науково обґрунтованих рекомендацій для прийняття ефективних управлінських рішень, пов'язаних з економічним, соціальним та іншим розвитком в Україні. Центром здійснення М. н. п. с. є Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, куди стікається інформація про стан навколишнього середовища, окремих природних ресурсів і сфер, а також про динаміку його змін від інших спеціально уповноважених державних органів. Суб'єктами здійснення М. н. п. с. є також підприємства, установи та організації, діяльність яких призводить (може призвести) до погіршення екологічного стану. Вони зобов'язані безоплатно передавати уповноваженим державним органам матеріали своїх спостережень. Конкретний механізм здійснення державного моніторингу визначений Кабінетом Міністрів України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.