Юридичний словник-довідник

Моральна шкода — фізичні і моральні страждання, заподіяні фізичній особі або організації протиправними діями іншої особи. М. ш. відшкодовується особою, що заподіяла шкоду, і лише у разі її вини. Форми і розміри відшкодування визначає суд. Підстави відшкодування моральної шкоди зазначені в ст. 440 Цив. К. України. М. ш. відшкодовується за рішенням суду незалежно від відшкодування майнової шкоди.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.