Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Моральна шкода — фізичні і моральні страждання, заподіяні фізичній особі або організації протиправними діями іншої особи. М. ш. відшкодовується особою, що заподіяла шкоду, і лише у разі її вини. Форми і розміри відшкодування визначає суд. Підстави відшкодування моральної шкоди зазначені в ст. 440 Цив. К. України. М. ш. відшкодовується за рішенням суду незалежно від відшкодування майнової шкоди.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.