Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Найманець — особа, спеціально завербована для участі у збройному конфлікті. Н., беручи участь у воєнних діях, керується переважно бажанням одержати особливу матеріальну винагороду. Він не є громадянином сторони, що перебуває у конфлікті, не є особою, що постійно проживає на території, контрольованій стороною, яка перебуває у конфлікті. Н.— особа, яка спеціально завербована для участі в насильницьких діях, спрямованих на повалення уряду або інший підрив конституційного порядку держави, або підрив її територіальної цілісності. Н. не перебуває під захистом законів і звичаїв війни. Це кримінальний злочинець, який не має права на статус комбатанта, а отже, й військовополоненого. До кримінальної відповідальності притягаються також особи, які вербують, використовують, фінансують або навчають Н. Зміст поняття Н, розкрито у ст. 47 Додаткового протоколу І до Женевських конвенцій про захист жертв війни (1949), а також у Конвенції ООН про боротьбу з вербуванням, використанням, фінансуванням і навчанням найманців (1989).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.