Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого — вищий навчальний юридичний заклад.

Кількість студентів Академії перевищує 12 тис. В Академії створено 5 денних факультетів: прокурорсько-слідчий, господарсько-правовий, слідчо-криміналістичний, судовий та служби безпеки, а також вечірній заочний факультети. Історія вузу бере свій початок з 1920 p., коли було засновано Харківський інститут народного господарства. Поряд з основною юридичною підготовкою студенти також набували знань у галузі політики, управління і конкретної економіки. У 1930 р. Харківський інститут народного господарства було зорієнтовано на підготовку керівних кадрів для радянського апарату та органів юстиції, і він почав діяти під назвою Інститут радянського будівництва і права. У 1932 р. його було перейменовано у Всеукраїнський інститут радянського будівництва і права у 1937 р.— у Харківський юридичний інститут, підпорядкований Народному комісаріату юстиції СРСР. У 1947 р. цей юридичний інститут було підпорядковано Міністерству вищої освіти СРСР, а у 1955 р.— Міністерству вищої і середньої освіти УРСР. У березні 1991 р. постановою Уряду України Харківський юридичний інститут перетворено на Українську держав ну юридичну академію, підпорядковану Міністерству освіти України. У 1995 р. Академія отримала статуї національного вузу. Щороку Академія готує понад 2 тис. фахівців для правоохоронних органів, органів судової влади, юстиції, народного господарства тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.