Юридичний словник-довідник

Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого — вищий навчальний юридичний заклад.

Кількість студентів Академії перевищує 12 тис. В Академії створено 5 денних факультетів: прокурорсько-слідчий, господарсько-правовий, слідчо-криміналістичний, судовий та служби безпеки, а також вечірній заочний факультети. Історія вузу бере свій початок з 1920 p., коли було засновано Харківський інститут народного господарства. Поряд з основною юридичною підготовкою студенти також набували знань у галузі політики, управління і конкретної економіки. У 1930 р. Харківський інститут народного господарства було зорієнтовано на підготовку керівних кадрів для радянського апарату та органів юстиції, і він почав діяти під назвою Інститут радянського будівництва і права. У 1932 р. його було перейменовано у Всеукраїнський інститут радянського будівництва і права у 1937 р.— у Харківський юридичний інститут, підпорядкований Народному комісаріату юстиції СРСР. У 1947 р. цей юридичний інститут було підпорядковано Міністерству вищої освіти СРСР, а у 1955 р.— Міністерству вищої і середньої освіти УРСР. У березні 1991 р. постановою Уряду України Харківський юридичний інститут перетворено на Українську держав ну юридичну академію, підпорядковану Міністерству освіти України. У 1995 р. Академія отримала статуї національного вузу. Щороку Академія готує понад 2 тис. фахівців для правоохоронних органів, органів судової влади, юстиції, народного господарства тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.