Юридичний словник-довідник

Атомне право — сукупність правових норм, які регулюють суспільні відносини у сфері використання ядерної енергії. Норми А. п. встановлюють пріоритет державного регулювання в галузі використання джерел іонізуючого випромінювання. А. п. забороняє здійснювати без спеціального дозволу такі види діяльності: проектно-дослідні роботи щодо вибору ділянки для розміщення ядерної установки та установки для радіоактивних відходів; проектування джерел іонізуючого випромінювання; постачання елементів, важливих для безпеки джерел іонізуючого випромінювання; видобування, виробництво та переробку ядерних матеріалів; будівництво, виготовлення та виробництво джерел іонізуючого випромінювання; введення в експлуатацію та експлуатація ядерних установок і установок для радіоактивних відходів; використання у промисловості, сільському господарстві, медицині, в наукових дослідженнях джерел іонізуючого випромінювання; виведення з експлуатації та консервацію ядерних установок і установок для радіоактивних відходів; транспортування та складування джерел іонізуючого випромінювання і радіоактивних відходів; виконання окремих видів робіт і функцій посадовими особами та персоналом відповідних об'єктів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.