Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Неустойка — визначена законом або договором грошова сума, яку боржник повинен сплатити кредиторові в разі невиконання або неналежного виконання зобов'язання, зокрема в разі прострочення виконання (ст. 179 Цив. К. України). Н. (штрафом, пенею) може забезпечуватися лише дійсна вимога. Н. як правовий засіб належить до засобів, які мають на меті забезпечити виконання зобов'язань. Угода про Н. (штраф, пеню) повинна бути укладена в письмовій формі, інакше вона недійсна. Н.— популярний засіб забезпечення виконання зобов'язань, оскільки не потребує спеціальних розрахунків, як того вимагає стягнення збитків, не потребує і наведення спеціальних доказів, крім фактів порушення договору та наявності підстав для настання цивільної відповідальності. Як правило, стягується залікова Н., згідно з якою збитки відшкодовуються кредиторові лише в сумі, не покритій Н.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.