Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Нічна робота — робота з 22 години до 6 години. При роботі в нічний час встановлена тривалість роботи (зміни) скорочується на одну годину. Це правило не поширюється на працівників, для яких уже передбачено скорочення робочого часу. Тривалість Н. р. дорівнює денній тоді, коли це необхідно за умовами виробництва, зокрема у безперервних виробництвах, а також на змінних роботах при шестиденному робочому тижні з одним вихідним днем. Забороняється залучати до Н. р. вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років, неповнолітніх працівників. Н. р. інвалідів допускається лише за їхньою згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям. Залучення жінок до Н. р. не допускається, крім тих галузей народного господарства, де це зумовлено особливою потребою і дозволяється як тимчасовий захід. Обмеження на залучення жінок до роботи у нічний час не поширюється на тих, які працюють на підприємствах, де зайняті лише члени однієї сім'ї.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.