Юридичний словник-довідник

Новація — спеціальний вид домовленості, внаслідок якої одне зобов'язання між певними особами замінюється на інше. В результаті Н. первісне зобов'язання повністю припиняється і виникає нове зобов'язання, відмінне від первісного. Зобов'язання, яке сторони мають намір припинити, повинно бути діючим. Якщо попереднє зобов'язання недійсне або припинене, то не може виникнути і нове зобов'язання, оскільки в цьому разі не буде заміни одного зобов'язання на інше. Нове зобов'язання теж має бути діючим і чимось відрізнятися (підстава, предмет тощо) від попереднього.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.