Юридичний словник-довідник

Норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів — передбачена законодавством кількість робочих місць для працевлаштування інвалідів. Н. р. м. в Україні становить не менше 4 відсотків від загального числа працюючих; якщо працює від 15 до 20 громадян — встановлюється норматив у кількості одного робочого місця. Підприємства, установи, організації, що не забезпечують виконання Н. р. м. для працевлаштування інвалідів, відраховують до Фонду соціального захисту інвалідів кошти для створення таких місць. Розмір відрахувань визначається середньою річною заробітною платою на відповідному підприємстві (об'єднанні), в установі і організації за кожне робоче місце, не зайняте інвалідом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.