Юридичний словник-довідник

Аукціон — спосіб продажу товарів на основі конкурсу покупців, коли товар попередньо виставляється для огляду. Аукціонний продаж може бути примусовим (реалізація майна неплатоспроможного боржника) і добровільним, організованим продавцем і здійснюваним через організацію, спеціально уповноважену на те, яка в цих відносинах виступає, як правило, комісіонером. Продаж на аукціоні є також одним із способів здійснення приватизації в Україні. Порядок проведення цих аукціонів регулюється Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.