Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Аукціон — спосіб продажу товарів на основі конкурсу покупців, коли товар попередньо виставляється для огляду. Аукціонний продаж може бути примусовим (реалізація майна неплатоспроможного боржника) і добровільним, організованим продавцем і здійснюваним через організацію, спеціально уповноважену на те, яка в цих відносинах виступає, як правило, комісіонером. Продаж на аукціоні є також одним із способів здійснення приватизації в Україні. Порядок проведення цих аукціонів регулюється Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.