Юридичний словник-довідник

Ноу-хау — технічні знання, досвід, секрети виробництва, яких потребує вирішення технічного або іншого завдання. Найчастіше під Н. -х. розуміють результат технічної творчості, хоча цей термін використовується, коли йдеться про технічну та іншу інформацію, необхідну для виробництва певного виробу, технічні рішення, виконані на рівні винаходу, які не були запатентовані в тій чи іншій державі. Однією з основних ознак Н. -х. є елемент секретності науково-технічної інформації, що передається. Охорона Н. -х. здійснюється тільки в договірному порядку згідно з умовами ліцензійних договорів та інших угод.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.