Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Нюрнберзькі принципи — загальновизнані міжнародно-правові норми, закріплені у Статуті Міжнародного військового трибуналу 1945 р. (ст. 6), який став правовою основою для винесення вироку німецьким воєнним злочинцям 10.Х.1946 у Нюрнбергзі. Н. п. знайшли підтвердження також у резолюціях Генеральної Асамблеї ООН, у Конвенції ООН про незастосування строку давності щодо військових злочинів, злочинів проти людства (1968), у проекті Кодексу злочинів проти миру і людства, що розглядається в рамках ООН. Згідно з Н. п. кримінальній відповідальності підлягають всі особи, які особисто або як члени організації вчинили: злочини проти миру (планування, підготовка, розв'язування або ведення агресивної війни); воєнні злочини (порушення законів і звичаїв війни); злочини проти людяності (вбивство, поневолення, вислання та інші жорстокості щодо цивільного населення). При цьому посадове становище підсудних не є підставою для звільнення від покарання чи пом'якшення кари за скоєння названих злочинів. У випадку визнання злочинною відповідної групи або організації національні чи окупаційні органи юстиції мають притягати їх членів до суду. Н. п. були взяті до уваги при створенні на 48-й сесії Генеральної Асамблеї ООН (1993) Міжнародного кримінального суду для покарання за злочини проти людства, скоєні на території колишньої Югославії.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.