Юридичний словник-довідник

Об'єднання позовів — поєднання в одному провадженні у справі кількох однорідних вимог одного і того самого позивача до того самого відповідача чи до різних відповідачів або за позовами різних позивачів до одного і того самого відповідача. Однорідними визнаються вимоги, які випливають з одних і тих самих правовідносин, незалежно від спрямування на присудження чи на визнання. Об'єднанню в одне провадження не перешкоджає також підвідомчість позовів суду чи арбітражу, оскільки відповідно до процесуального законодавства всі вони підлягають у таких випадках розгляду в суді. При О. п. кожна з вимог зберігає самостійне значення, і всі вони підлягають вирішенню в одному судовому процесі. На кожен з позовів суд повинен дати відповідь у рішенні про задоволення або про відмову повністю чи частково. О. п. сприяє економії процесуальних засобів і запобігає прийняттю судом протилежних рішень у разі окремого розгляду вимог.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.