Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Об'єкт управління — визначальний елемент системи управління, якому адресовано управлінський вплив з боку суб'єкта управління. Особливості О. у. визначають, організацію та діяльність суб'єктів управління, місце конкретної системи управління. Ефективність системи управління в кінцевому підсумку залежить від ступеня відповідності характеру і методів діяльності суб'єктів управління особливостям О. у. Існують різні погляди на сутність, якості, систему і класифікацію О. у. Перевага надається методології двоаспектного підходу до дослідження об'єктів державного управління: організаційно-структурного і функціонального. Відповідно до неї об'єкти управління розглядаються не лише як формально визначені організаційні структури, а й як суб'єктивна діяльність людей, їх свідома поведінка. Специфіка О. у. закладена в особливостях і характері діяльності конкретного індивідуума або їх спільностей, яка є результатом їх цілеспрямованої поведінки. Саме зміст діяльності та цілей, на досягнення яких вона спрямована, служить підставою для розмежування О. у, між собою, а отже, й систем управління. О. у. — мета і кінцевий результат, на досягнення якого спрямовані керуючий вплив суб'єктів управління і безпосередня діяльність суб'єктів суспільного виробництва. Водночас це не лише результат діяльності, а й сама діяльність.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.