Юридичний словник-довідник

Обідня перерва — перерва, яка надається для відпочинку і харчування тривалістю не більше двох годин. О. п. не включається до робочого часу. Час початку і закінчення її встановлюється правилами внутрішнього трудового розпорядку. Вона повинна надаватися, як правило, через чотири години після початку роботи. Працівники використовують О. п. на власний розсуд і в цей час можуть відлучатися з місця роботи. На тих виробництвах, де О. п. встановити не можна через технічні причини, працівникові має бути надана можливість обідати протягом робочого часу. Перелік таких робіт, порядок і місце, де можна пообідати, встановлює власник за погодженням з профспілковим комітетом підприємства, установи, організації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.