Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Обласна Рада народних депутатів — представницький орган державної влади, який діє на території області — найбільшого адміністративно-територіального утворення в Україні. Складається з депутатів, які обираються строком на чотири роки у кількості, визначеній самою Радою відповідно до Закону України «Про вибори депутатів і голів сільських, селищних, районних, міських, районних у містах, обласних Рад». Очолює О. Р. н. д. голова, якого обирає безпосередньо населення області і який за посадою є головою обласної державної адміністрації. О. Р. н. д. у межах своєї компетенції самостійно вирішує питання місцевого життя, виходячи з інтересів населення, яке проживає на її території, а також державних інтересів та власної фінансово-економічної бази. Як представницький орган О. Р. г д. здійснює свої повноваження безпосередньо на сесіях. Саме на них розглядаються і вирішуються найважливіші питання, віднесені законодавством України до відання О. Р. н. д. В межах своєї компетенції вона приймає рішення, обов'язкові для виконання її органами, підприємствами (об'єднаннями), організаціями і установами, а також громадянами. Рішення О. р. н. д., які суперечать законодавству або прийняті з порушенням передбаченої законом процедури, скасовує Верховна Рада України. Повноваження О. Р. н. д. можуть бути достроково припинені Верховною Радою України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.