Юридичний словник-довідник

Облігації місцевої позики — цінні папери, які засвідчують внесення їхнім власником грошових коштів і підтверджують зобов'язання емітента відшкодувати власникові О. м. п. номінальну вартість зазначених паперів у визначений умовами випуску строк з виплатою доходу у вигляді, як правило, фіксованого процента. Рішення про випуск О. м. п. приймають місцеві Ради народних депутатів. У ньому зазначається емітент, умови випуску та порядок розміщення цих цінних паперів. Кошти, одержані від реалізації О. м. п., надходять до місцевих бюджетів, а також до позабюджетних фондів місцевих Рад народних депутатів. Громадяни купують О. м. п. за рахунок власних коштів, юридичні особи — за рахунок коштів, що залишаються у розпорядженні після сплати податків і процентів за банківський кредит. Як правило, вартість О. м. п. виражається і сплачується в карбованцях. О. м. п. випускаються на пред'явника.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.